Luker Chocolate Poland

1
1
Subtotal: 209.00 

Kwota: 209.00 

Zobacz koszykZamówienie

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem

LUKERCHOCOLATE

w Polsce

WITAMY W

LUKERCHOCOLATE

Kilka słów o Nas
Luker Chocolate to kolumbijska rodzinna firma produkująca wyśmienitą czekoladę i kakao wytwarzane w miejscu ich pochodzenia. Starając się zapewnić wysokie standardy, współpracujemy z markami i firmami, które są zaangażowane w jakość i zrównoważony rozwój, wyrabiając produkty czekoladowe, o wyjątkowym smaku i celu.

Nasza czekolada

Jako producent wysokiej jakości czekolady, wytwarzamy nasze produkty wyłącznie z bezpośrednio pozyskiwanego Cacao Fino de Aroma i charakteryzują się doskonałym smakiem i różnorodnością. W naszym portfolio znajdują się zarówno wyroby gotowe, jak i pochodne czekolady. Etycznie pozyskiwane i opracowywane dla dobra konsumentów, rolników i środowiska.

Wyśmienite czekoladki wytwarzane w miejscu pochodzenia

Jesteśmy kolumbijskim rodzinnym producentem czekolady, który powstał w 1906 roku. Poprzez bezpośrednie zaopatrzenie i pełną integrację łańcucha wartości od ziarna do tabliczki czekolady rozwinęliśmy dogłębną wiedzę na temat kolumbijskich kakao Fine Flavour oraz sposobów wyrażania ich wyjątkowości poprzez wachlarz wyśmienitych czekoladek stworzonych w miejscu pochodzenia wspomnianego kakao. Luker Chocolate współpracuje z markami i firmami na całym świecie, które są głęboko zaangażowane w jakość i zrównoważony rozwój, aby doskonalić nurt czekolad dla koneserów, a także tworzyć wspólny zespół wartości u źródła.

NASZA HISTORIA

Historia Luker Chocolate rozpoczęła się na początku XX wieku, kiedy czekolada była uważana za luksus w Kolumbii. Założyciele firmy przez wiele lat byli pionierami w rozwoju tego, co jest dziś uważane za jeden z głównych produktów żywnościowych w Kolumbii. Poprzez produkcję niezmiennie wysokiej jakości czekolady do gorących napojów, przewodziliśmy rozwojowi przemysłu kakaowego w Kolumbii.
Ten duch przedsiębiorczości, który wciąż tkwi w kodzie DNA naszej firmy, był również siłą napędową planu jej umiędzynarodowienia. Dziś, poprzez działalność B2B, Luker Chocolate jako firma z branży czekoladowej dociera do ponad 40 krajów z klientami z kategorii F&B, między innymi producentów wysokiej klasy słodyczy, piekarni, przekąsek i napojów. Nasze portfolio składników czekoladowych i innych rozwiązań marek własnych wykorzystuje to, co najlepsze z różnorodności kolumbijskich delikatnych smaków kakao, jednocześnie odpowiadając na rosnące trendy istotne dla dzisiejszego świadomego konsumenta. Zaspokajamy potrzeby najlepszych na świecie sklepów detalicznych z czekoladą.
Jako firma silnie powiązana ze społecznościami uprawiającymi kakao w Kolumbii i głęboko wierząca w moc tworzenia wspólnej wartości, rozpoczęliśmy Czekoladowe Marzenie (The Chocolate Dream), czyli wyjątkowy wspólny plan zrównoważonego rozwoju z długoterminową wizją poprawy samopoczucia w społecznościach, z którymi współpracujemy.
Kluczowym elementem tworzenia wspólnej wartości u źródła jest zdolność do utrzymania równowagi środowiskowej w społecznościach uprawiających kakao.
Od 2021 roku Luker Chocolate jest neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla na każdym etapie działalności, w tym w swoich gospodarstwach. W ramach tych działań firma Luker osiągnęła redukcję emisji CO2 czynnika chłodniczego o 52% w latach 2020-2021, dzięki modyfikacjom wprowadzonym do urządzeń do produkcji czekolady.
Następnym etapem jest osiągnięcie neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla z zewnętrznymi dostawcami do końca 2027 roku.

Jak wygląda produkcja czekolady
Couverture?

Odtwórz wideo

Zobacz wszystkie nasze produkty

Baza wiedzy na naszym Blogu

Kakao Nibs – co to jest?

Kakao Nibs – co to jest? Pokruszone ziarna surowego kakao to „czekolada” w najczystszej postaci, czyli taka do której nie dodano cukru, mleka ani innych...

Czytaj więcej
co to jest maslo kakaowe

Co to jest masło kakaowe ?

Co to jest masło kakaowe ? Masło kakaowe to jest podstawowy składnik czekolady! Jest to naturalny olej, który pozyskiwany jest z nasion kakaowca. Tak, dokładnie...

Czytaj więcej
Scroll to Top